HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Match Schedule for KEK-UIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png121.08.201118:00 hHYSI - KEK-U4-0RRACI, Nazmi - DOMI, Sokol - ABRASHI, Fatmirthumbs_down.png
events.png227.08.201118:00 hKEK-U - LEPENCI0-2SHULETA, Ilir - SEJDIU, Besnik - RRAHIMI, Musathumbs_down.png
events.png307.09.201117:00 hTREPCA - KEK-U1-0BATALLI, Besnik - JANOVALIU, Ergin - KEPUSHKA, Benonthumbs_down.png
events.png410.09.201117:00 hKEK-U - BESA1-1BALICI, Erduan - HOXHAJ, Artan - RRAHIMI, Musadraw.png
events.png518.09.201117:00 hGJILAN - KEK-U2-4SELIMAJ, Bujar - TAHIRI, Fatmir - BERISHA, Fatlumthumbs_up.png
events.png625.09.201117:00 hTREPCA 89 - KEK-U2-1DOMI, Sokol - PESHTERI, Ali - MUHADRI, Lumturiethumbs_down.png
events.png728.09.201117:00 hKEK-U - PRISHTINA0-1-thumbs_down.png
events.png801.10.201117:00 hLIRIA - KEK-U0-2-thumbs_up.png
events.png912.10.201116:00 hKEK-U - DRENICA3-1ALIU, Muharrem - VULA, Kreshnik - IBRAHIMI, Nazimthumbs_up.png
events.png1016.10.201116:00 hDRITA - KEK-U2-0BERISHA, Fatlum - FEJZULLAHU, Bejte - SELIMAJ, Bujarthumbs_down.png
events.png1121.10.201114:15 hKEK-U - VELLAZNIMI0-1ALIU, Muharrem - SHULETA, Ilir - BAJRAMI, Kujtimthumbs_down.png
events.png1229.10.201115:00 hKEK-U - HYSI0-1BERISHA, Safet - HAJDARI, Hajriz - MORINA, Besnikthumbs_down.png
events.png1305.11.201114:00 hLEPENCI - KEK-U2-0PESHTERI, Ali - BALIU, Mentor - BRAHUSHI, Fatonthumbs_down.png
events.png1409.11.201114:00 hKEK-U - TREPCA1-2MORINA, Besnik - KELMENDI, Idriz - REXHEPI, Antigonthumbs_down.png
events.png1513.11.201114:00 hBESA - KEK-U1-1ALIU, Muharrem - FERATI, Muhedin - BERISHA, Fatlumdraw.png
events.png1619.11.201114:00 hKEK-U - GJILAN2-0ABRASHI, Fatmir - JANOVALIU, Ergin - RRACI, Nazmithumbs_up.png
events.png1724.11.201114:15 hKEK-U - TREPCA 891-1KRASNIQI, Sanije - SHALA, Gramos - LATIFI, Artondraw.png
1809.03.201214:15 hPRISHTINA - KEK-U0-0-draw.png
1917.03.201216:30 hKEK-U - LIRIA1-1-draw.png
2024.03.201216:30 hDRENICA - KEK-U2-1-thumbs_down.png
2131.03.201216:30 hKEK-U - DRITA3-1-thumbs_up.png
2204.04.201216:30 hVELLAZNIMI - KEK-U3-0-thumbs_down.png
2307.04.201216:30 hHYSI - KEK-U4-0-thumbs_down.png
2414.04.201216:00 hKEK-U - DRITA0-0-draw.png
2522.04.201216:00 hTREPCA 89 - KEK-U4-1-thumbs_down.png
2629.04.201216:00 hKEK-U - VELLAZNIMI3-2-thumbs_up.png
events.png2706.05.201217:00 hPRISHTINA - KEK-U5-2-thumbs_down.png
2809.05.201217:00 hKEK-U - LIRIA1-1-draw.png
2912.05.201217:00 hTREPCA - KEK-U2-1-thumbs_down.png
3019.05.201218:00 hKEK-U - LEPENCI5-6-thumbs_down.png
3127.05.201218:00 hDRENICA - KEK-U4-0-thumbs_down.png
3230.05.201218:00 hGJILAN - KEK-U2-3-thumbs_up.png
3303.06.201218:00 hKEK-U - BESA1-5-thumbs_down.png