HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Dhjetor 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E mërkurë, 09. Nentor 2011 - 14:00 h

KEK-UTREPCA
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 09 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Agron Rama" - Kastriot
Match referee(s):Besnik MORINA, Idriz KELMENDI, Antigon REXHEPI
 
Spektatore: 180
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 19' : Florim BERBATOCI ( 1 )
 • 38' : Berat HYSENI ( 1 )
 • 85' : Berat HYSENI ( 1 )
Karton i kuq
 • 56' : Naim KODRALIU ( 1 | Skene me shishen e ardhur nga tifozeria )
  Karton i verdhe
  • ' : Bujar THACI ( 1 )
  • ' : Mensur SIMNICA ( 1 )
  • ' : Argjend MALAJ ( 1 )
  • ' : Fetah IBRAHIMI ( 1 )