HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Afrim VISOKA

Personal data

Picture of Afrim VISOKA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Afrim VISOKA
Birthday (Age):31. Janar 1978 (46)
Jersey Number:2
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21HYSIvsKEK-U100--------
Saturday August 27KEK-UvsLEPENCI100--------
Wednesday September 07TREPCAvsKEK-U100--------
Saturday September 10KEK-UvsBESA100--1-----
Sunday September 18GJILANvsKEK-U100--------
Sunday September 25TREPCA 89vsKEK-U100--------
Friday October 21KEK-UvsVELLAZNIMI100--------
Saturday October 29KEK-UvsHYSI100--------
Saturday November 05LEPENCIvsKEK-U100--------
Wednesday November 09KEK-UvsTREPCA100--------
Sunday November 13BESAvsKEK-U100--------
Thursday November 24KEK-UvsTREPCA 89100--------
Games total1200--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12KEK-U66----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11KEK-U33--1-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10KEK-U22----1-----
Career Total1111--1-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12KEK-USulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11KEK-UMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10KEK-UPLAYERS