HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Dhjetor 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E premte, 21. Tetor 2011 - 14:15 h

KEK-UVELLAZNIMI
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 21 Tetor 2011
Match Time :14:15 h
 
Playground :Stadiumi "Agron Rama" - Kastriot
Match referee(s):Muharrem ALIU, Ilir SHULETA, Kujtim BAJRAMI
 
Spektatore: 450
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 48' : Agron SKERAJ ( 1 )
  Karton i kuq
   • 68' : Debatik QARKAXHIJA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • ' : Naim KODRALIU ( 1 )
   • ' : Florim BERBATOCI ( 1 )
   • ' : Fisnik PAPUCI ( 1 )
   • ' : Agron SKERAJ ( 1 )
   • ' : Ylber MYRTA ( 1 )