HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Robert GJERAJ

Personal data

Picture of Robert GJERAJ
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Robert GJERAJ
Birthday (Age):12. Prill 1985 (35)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21VELLAZNIMIvsPRISHTINA100--------
Saturday August 27LIRIAvsVELLAZNIMI100--1-----
Wednesday September 07VELLAZNIMIvsDRENICA100--------
Sunday September 11DRITAvsVELLAZNIMI100--------
Sunday September 18VELLAZNIMIvsTREPCA 89100--------
Sunday September 25VELLAZNIMIvsHYSI100--1-----
Wednesday October 12BESAvsVELLAZNIMI100--------
Friday October 21KEK-UvsVELLAZNIMI100--------
Sunday October 30PRISHTINAvsVELLAZNIMI100--------
Saturday November 05VELLAZNIMIvsLIRIA100--------
Wednesday November 09DRENICAvsVELLAZNIMI100--------
Sunday November 13VELLAZNIMIvsDRITA100--------
Sunday November 20TREPCA 89vsVELLAZNIMI100--------
Wednesday November 23HYSIvsVELLAZNIMI100----1---
Games total1400--2-1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13VELLAZNIMI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12VELLAZNIMI66----2-1---
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11BALLKANI11--1-11----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10VELLAZNIMI33--4-31----
Career Total1010--5-621---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13VELLAZNIMIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12VELLAZNIMIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11BALLKANIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10VELLAZNIMIPLAYERS