HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Dhjetor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E diel, 20. Nentor 2011 - 14:00 h

TREPCA 89VELLAZNIMI
50

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Riza Lushta" - Mitrovicë
Match referee(s):Ali PESHTERI, Idriz KELMENDI, Musa RRAHIMI
 
Spektatore: 1.600
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 16' : Ilir IZMAKU ( 1 | Gjuajtje brenda zones, gabim i portierit )
 • 25' : Ilir IZMAKU ( 1 | Gjuajtje me koke )
 • 55' : Ibrahim PECI ( 1 )
 • 72' : Shpëtim FETAHU ( 1 )
 • 80' : Florent SEJDIU ( 1 )
  Karton i verdhe
   • ' : Kushtrim MUSHICA ( 1 )