HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Festim KRASNIQI

Personal data

Picture of Festim KRASNIQI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Festim KRASNIQI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27TREPCA 89vsBESA1001-------
Wednesday September 07DRITAvsTREPCA 89101--1-----
Sunday September 11TREPCA 89vsGJILAN100--------
Sunday September 18VELLAZNIMIvsTREPCA 89100--------
Sunday October 23TREPCAvsTREPCA 891001-------
Sunday October 30TREPCA 89vsDRENICA100--------
Friday November 04BESAvsTREPCA 89100--------
Wednesday November 09TREPCA 89vsDRITA100--------
Sunday November 13GJILANvsTREPCA 89100--------
Sunday November 20TREPCA 89vsVELLAZNIMI101--------
Thursday November 24KEK-UvsTREPCA 89101--------
Games total11032-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14HAJVALIA22--1-3-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA 89------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA 8955-13-1-----
Career Total77-14-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HAJVALIASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCA 89Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCA 89Mesfushor