HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Dhjetor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E shtunë, 27. Gusht 2011 - 18:00 h

TREPCA 89BESA
42

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 27 Gusht 2011
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Riza Lushta" - Mitrovicë
Match referee(s):Muharrem ALIU, Hajriz HAJDARI, Besnik MORINA
 
Spektatore: 1.300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Penallti
   • 68' : Florent PAPUCI ( 1 )
   • 69' : Egzon GASHI ( 1 )
   Gol
   • 25' : Liridon KUKAJ ( 1 )
   • 42' : Festim KRASNIQI ( 1 )
   • 5' : Florent SEJDIU ( 1 )
   • 65' : Florent SEJDIU ( 1 )
    Karton i verdhe
    • ' : Blerim BERISHA ( 1 )
    • ' : Lindrit MISINI ( 1 )
    • ' : Dëfrim DEMAJ ( 1 )
    • ' : Visar HAKLAJ ( 1 )
    • ' : Shpëtim ZHARA ( 1 )
    • ' : Florent PAPUCI ( 1 )