HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Egzon GASHI

Personal data

Picture of Egzon GASHI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Egzon GASHI
Birthday (Age):08. Nentor 1988 (35)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27TREPCA 89vsBESA100-----1--
Wednesday September 07BESAvsGJILAN100--1--1--
Saturday September 10KEK-UvsBESA1001-------
Sunday September 18BESAvsPRISHTINA100--------
Sunday October 23BESAvsLEPENCI100--------
Sunday October 30BESAvsTREPCA1011-------
Wednesday November 09GJILANvsBESA1001-------
Sunday November 13BESAvsKEK-U100--------
Saturday November 19PRISHTINAvsBESA100--------
Wednesday November 23BESAvsLIRIA100--------
Games total10013-1--2--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14BESA11--41------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13BESA11--1-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12BESA66-13-1--2--
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11BESA211---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10BESA6226011-------
Career Total7211612911--2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14BESAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13BESASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12BESASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11BESASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10BESAPLAYERS