HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Ekipi - BESA [BES]

Foto e Ekipit [BESA]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Sanel BANDICSanel BANDIC  Republika e Kosoves05. Shtator 1987 (36)33--------
0Valmir BYTYCIValmir BYTYCI  Republika e Kosoves05. Shkurt 1982 (42)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Besnik (B) KRASNIQIBesnik (B) KRASNIQI  Republika e Kosoves01. Shkurt 1980 (44)761-1-1-----
0Granit ADEMAJGranit ADEMAJ  - (-)11----------
0Elvis GACAFERRIElvis GACAFERRI  Republika e Kosoves02. Qershor 1988 (36)1111--2-3-----
0Besnik MORINABesnik MORINA  Republika e Kosoves09. Janar 1988 (36)1111--1-2-----
0Florent PAPUCIFlorent PAPUCI  Republika e Kosoves18. Shkurt 1988 (36)1111---13--1--
0Shpëtim ZHARAShpëtim ZHARA  Republika e Kosoves06. Janar 1989 (35)1010---12-1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4211-11--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Bernard BERISHABernard BERISHA  Republika e Kosoves24. Tetor 1991 (32)1111--1-2-----
0Dëfrim DEMAJDëfrim DEMAJ  Republika e Kosoves21. Dhjetor 1989 (34)1111-3--2-----
0Kushtrim GASHIKushtrim GASHI  Republika e Kosoves16. Janar 1991 (33)1138-3-------
0Visar HAKLAJVisar HAKLAJ  - (-)10911--3-----
0Leonard IBERDEMAJLeonard IBERDEMAJ  - (-)752---------
0Diar MIFTARAJDiar MIFTARAJ  Republika e Kosoves20. Shtator 1990 (33)541---------
0Adis SALIHUAdis SALIHU  Republika e Kosoves- (-)413---------
0Jusuf SHABOTICJusuf SHABOTIC  - (-)2-2---------
0Krenar VOKSHIKrenar VOKSHI  Republika e Kosoves01. Janar 1986 (38)1111-15-----1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 13218-111-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Arlind AHMETIArlind AHMETI  Republika e Kosoves25. Dhjetor 1988 (35)633---------
0Egzon GASHIEgzon GASHI  Republika e Kosoves08. Nentor 1988 (35)1010-13-1--2--
0Pren KABASHIPren KABASHI  - (-)4-4---------
0Arlind LOKAJArlind LOKAJ  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 16219-131-
 Stafi i BESA [BESA]

 Funksioni
Valdet SHOSHIValdet SHOSHI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer