HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E mërkurë, 07. Shtator 2011 - 17:00 h

DRITATREPCA 89
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 07 Shtator 2011
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit - Gjilan
Match referee(s):Sanije KRASNIQI, Hajriz HAJDARI, Arton LATIFI
 
Spektatore: 3.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 10' : Venhar SERMAXHAJ ( 1 )
  Gol
  • 74' : Florent OSMANI ( 1 )
  • 90' : Shpetim IDRIZI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • ' : Labinot JETULLAHU ( 1 )
  • ' : Armend KASTRATI ( 1 )
  • ' : Visar SERMAXHAJ ( 1 )
  • ' : Venhar SERMAXHAJ ( 1 )
  • ' : Përparim OSMANI ( 1 )
  • ' : Florent SEJDIU ( 1 )
  • ' : Festim KRASNIQI ( 1 )
  • ' : Ilir IZMAKU ( 1 )
  • ' : Blerim BERISHA ( 1 )