HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 11 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Arben ZHJEQI

Personal data

Picture of Arben ZHJEQI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Arben ZHJEQI
Birthday (Age):22. Janar 1983 (37)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21TREPCAvsBESA1001-------
Saturday August 27GJILANvsTREPCA100--------
Wednesday September 07TREPCAvsKEK-U100--1-----
Sunday September 11PRISHTINAvsTREPCA100--------
Sunday September 18TREPCAvsLIRIA100--------
Sunday October 23TREPCAvsTREPCA 89100--1-----
Sunday October 30BESAvsTREPCA100--------
Wednesday November 09KEK-UvsTREPCA100--------
Saturday November 12TREPCAvsPRISHTINA100------1-
Games total9001-2---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14TREPCA22----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA55--1-2---1-
Superkupa KosovesTREPCA11----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA11----2-----
Career Total99--1-5---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14TREPCAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCAMbrojtes
Superkupa Kosoves2011TREPCAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCAMesfushor