HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Superkupa Kosoves
 Ekipi - TREPCA [TRE]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
 Liridon AHMETI  Republika e Kosoves16. Korrik 1983 (40)11--
 Enis FETAHU  Republika e Kosoves- (-)20-20-
 Shpëtim FETAHU  Republika e Kosoves01. Korrik 1982 (41)11-1
 Fitim LLAPASHTICA  Republika e Kosoves06. Tetor 1985 (38)11--
 Elvis OSMANI  Republika e Kosoves08. Shtator 1976 (47)11--
 Arsim PLEPOLLI  Republika e Kosoves11. Prill 1977 (46)11--
 Burim SADIKU  Republika e Kosoves15. Maj 1988 (35)11--
 Florent SEJDIU  Republika e Kosoves26. Janar 1990 (34)11--
 Gani SEJDIU  Republika e Kosoves- (-)----
 Isuf SEJDIU  Republika e Kosoves17. Nentor 1988 (35)20-2020
 Visar SERMAXHAJ  Republika e Kosoves02. Janar 1985 (39)11--
 Visar SHKUPOLLI  Republika e Kosoves04. Maj 1985 (38)11--
 Ilie STOEV  Bulgaria, Republic of09. Prill 1977 (46)11-1
 Faruk ZENELI  Republika e Kosoves25. Dhjetor 1981 (42)20-20-
 Arben ZHJEQI  Republika e Kosoves22. Janar 1983 (41)11--
Total