HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E shtunë, 12. Nentor 2011 - 14:10 h

TREPCAPRISHTINA
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 12 Nentor 2011
Match Time :14:10 h
 
Playground :Stadiumi "Adem Jashari" - Mitrovicë
Match referee(s):Ali PESHTERI, Artan HOXHAJ, Besnik MORINA
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
  • 15' : Arben ZHJEQI ( 1 )
  • 80' : Faton ZEJNULLAHU ( 1 )
Karton i verdhe
  • 57' : Faruk ZENELI ( 1 )
  • 60' : Jasir Gëzim RRUSTJA ( 1 )
  • 89' : Arbër PREKAZI ( 1 )
  • 52' : Fitim LLAPASHTICA ( 1 )