HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 06 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Ardian KOZHANI

Personal data

Picture of Ardian KOZHANI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Ardian KOZHANI
Birthday (Age):24. Gusht 1987 (32)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21VELLAZNIMIvsPRISHTINA100--------
Saturday August 27PRISHTINAvsHYSI010--------
Wednesday September 07LEPENCIvsPRISHTINA100--1-----
Sunday September 11PRISHTINAvsTREPCA010--------
Sunday September 18BESAvsPRISHTINA100--1-----
Saturday September 24PRISHTINAvsGJILAN100--------
Sunday October 16DRENICAvsPRISHTINA100--------
Saturday October 22PRISHTINAvsDRITA1001----1--
Sunday October 30PRISHTINAvsVELLAZNIMI100--------
Saturday November 05HYSIvsPRISHTINA100--------
Tuesday November 08PRISHTINAvsLEPENCI010--------
Saturday November 12TREPCAvsPRISHTINA100--------
Wednesday November 23GJILANvsPRISHTINA010--------
Games total9401-2--1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA633-1-2--1--
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11PRISHTINA22--1-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA33--2-2-----
Career Total1183-4-5--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS