HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 25 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - PRISHTINA [PRI]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Flamur NEZIRI  Republika e Kosoves22. Maj 1987 (33)55--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Besnik (B) KRASNIQI  Republika e Kosoves01. Shkurt 1980 (40)------------
5Driton VOKSHI  Republika e Kosoves23. Nentor 1983 (36)55----1-----
6Viktor KUKA  Republika e Kosoves25. Qershor 1990 (30)33----1-----
13Labinot IBRAHIMI  Republika e Kosoves25. Qershor 1987 (33)22--11------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 112-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Labinot HALITI  Republika e Kosoves15. Gusht 1988 (32)211---------
0Arber SAHITI  Republika e Kosoves25. Tetor 1989 (30)1-1---------
8Ardian KOZHANI  Republika e Kosoves24. Gusht 1987 (33)33--1-1-----
10Faton ZEJNULLAHU  Republika e Kosoves01. Dhjetor 1986 (33)312-11------
11Genc SERMAXHAJ  Republika e Kosoves28. Dhjetor 1989 (30)44----2-----
14Mentor MAZREKAJ  - (-)1-1---------
17Shemsi OSMANI  Republika e Kosoves18. Tetor 1988 (31)211-1-------
19Azem AHMETI  Republika e Kosoves19. Janar 1984 (36)11----1-----
20Taulant DAJAKU  Republika e Kosoves09. Janar 1987 (33)22----1-----
24Adnan HAXHAJ  Republika e Kosoves16. Shtator 1988 (32)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 427-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Isuf LLUMNICA  Republika e Kosoves16. Dhjetor 1984 (35)211---1-----
0Argjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (28)1-1---------
7Suad SALIAGIC  Bosnia and Herzegovina08. Korrik 1984 (36)11----1-----
9Astrit FAZLIU  Republika e Kosoves28. Tetor 1987 (32)55-13-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7210-----
 Stafi i PRISHTINA [PRISHTINA]

 Funksioni
Ramiz KRASNIQI  Republika e Kosoves01. Prill 1958 (62)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer