HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E mërkurë, 07. Shtator 2011 - 17:00 h

LEPENCIPRISHTINA
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 07 Shtator 2011
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besnik Begunca" - Kaçanik
Match referee(s):Muharrem ALIU, Bejte FEJZULLAHU, Nazmi RRACI
 
Spektatore: 5.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 6' : Astrit FAZLIU ( 1 )
  • 64' : Ilir BERISHA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • ' : Nimetullah AJDARI ( 1 )
  • ' : Ronald Leonard KALLABA ( 1 )
  • ' : Ardian KOZHANI ( 1 )
  • ' : Besnik (P) KRASNIQI ( 1 )