HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 26 Shkurt 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Azem AHMETI

Personal data

Picture of Azem AHMETI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Azem AHMETI
Birthday (Age):19. Janar 1984 (37)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21VELLAZNIMIvsPRISHTINA100--------
Saturday August 27PRISHTINAvsHYSI100-----1--
Wednesday September 07LEPENCIvsPRISHTINA100--------
Sunday September 11PRISHTINAvsTREPCA1001----1--
Sunday September 18BESAvsPRISHTINA100-----1--
Saturday September 24PRISHTINAvsGJILAN100-----1--
Sunday October 16DRENICAvsPRISHTINA100--11----
Sunday October 30PRISHTINAvsVELLAZNIMI100--------
Saturday November 05HYSIvsPRISHTINA100--1-----
Tuesday November 08PRISHTINAvsLEPENCI1001-------
Saturday November 12TREPCAvsPRISHTINA100--------
Saturday November 19PRISHTINAvsBESA100--------
Wednesday November 23GJILANvsPRISHTINA100--------
Games total13002-21-4--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA55-11-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA66--2-21-4--
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11PRISHTINA11----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA40-40-1-1-----
Career Total52124014-41-4--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS