HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 11 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Senad LEKAJ

Personal data

Picture of Senad LEKAJ
Name:Senad LEKAJ
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27GJILANvsTREPCA101--1-----
Wednesday September 07TREPCAvsKEK-U101--------
Sunday September 11PRISHTINAvsTREPCA100--------
Saturday November 12TREPCAvsPRISHTINA010--------
Wednesday November 23TREPCAvsDRENICA101--1-----
Games total413--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria 1 2014-15Terbuni11--1-------
Kategoria 1 2013-14Veleciku------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA------------
Kategoria 1 2012-13Ada------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA3212--2-----
Kategoria 1 2011-12Ada------------
Kategoria 1 2010-11Ada33--2-1-----
Career Total76123-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14VelecikuMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCASulmues
Kategoria 1 2012-132012-13AdaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCASulmues
Kategoria 1 2011-122011-12AdaMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11AdaMesfushor