HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Match Schedule for HYSIIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png121.08.201118:00 hHYSI - KEK-U4-0RRACI, Nazmi - DOMI, Sokol - ABRASHI, Fatmirthumbs_up.png
events.png227.08.201118:00 hPRISHTINA - HYSI1-0IBRAHIMI, Nazim - TAHIRI, Fatmir - SELIMAJ, Bujarthumbs_down.png
events.png307.09.201117:00 hHYSI - LIRIA3-0RRAHIMI, Musathumbs_up.png
events.png410.09.201117:00 hDRENICA - HYSI3-0BATALLI, Besnik - BALIU, Mentor - MORINA, Besnikthumbs_down.png
events.png518.09.201117:00 hHYSI - DRITA1-2IBRAHIMI, Nazim - FERATI, Muhedin - PESHTERI, Alithumbs_down.png
events.png625.09.201117:00 hVELLAZNIMI - HYSI1-1BAJRAMI, Kujtim - KASTRATI, Albert - BERISHA, Safet draw.png
events.png728.09.201117:00 hHYSI - TREPCA 891-0-thumbs_up.png
events.png802.10.201117:00 hHYSI - LEPENCI1-1-draw.png
912.10.201116:00 hTREPCA - HYSI2-0BATALLI, Besnik - BAJRAMI, Kujtim - QORRAJ, Zenelthumbs_down.png
events.png1016.10.201116:00 hHYSI - BESA1-1BERISHA, Safet - FERATI, Muhedin - RRACI, Nazmidraw.png
events.png1123.10.201115:15 hGJILAN - HYSI0-3BERISHA, Safet - HOXHAJ, Artan - KEPUSHKA, Benonthumbs_up.png
events.png1229.10.201115:00 hKEK-U - HYSI0-1BERISHA, Safet - HAJDARI, Hajriz - MORINA, Besnikthumbs_up.png
events.png1305.11.201114:15 hHYSI - PRISHTINA4-1ABRASHI, Fatmir - SHULETA, Ilir - BAJRAMI, Kujtimthumbs_up.png
events.png1410.11.201114:00 hLIRIA - HYSI2-1BALICI, Erduan - SHALA, Gramos - RRACI, Nazmithumbs_down.png
events.png1513.11.201114:00 hHYSI - DRENICA1-0PRENIQI, D. - KELMENDI, Idriz - RRAHIMI, Musathumbs_up.png
events.png1620.11.201114:25 hDRITA - HYSI3-1KEPUSHKA, Benon - QORRAJ, Zenel - BATALLI, Besnikthumbs_down.png
events.png1723.11.201114:00 hHYSI - VELLAZNIMI3-1BALIU, Mentor - PRENIQI, D. - IBRAHIMI, Nazimthumbs_up.png
1811.03.201214:15 hTREPCA 89 - HYSI1-0-thumbs_down.png
1917.03.201216:30 hLEPENCI - HYSI1-0-thumbs_down.png
2024.03.201216:30 hHYSI - TREPCA2-0-thumbs_up.png
2131.03.201216:30 hBESA - HYSI0-0-draw.png
2204.04.201216:30 hHYSI - GJILAN0-0-draw.png
2307.04.201216:30 hHYSI - KEK-U4-0-thumbs_up.png
2414.04.201216:00 hGJILAN - HYSI1-1-draw.png
events.png2521.04.201214:15 hHYSI - BESA1-0-thumbs_up.png
2629.04.201214:15 hHYSI - DRENICA2-1-thumbs_up.png
2706.05.201217:00 hDRITA - HYSI2-1-thumbs_down.png
2809.05.201216:15 hHYSI - TREPCA 893-1-thumbs_up.png
2913.05.201217:00 hVELLAZNIMI - HYSI2-1-thumbs_down.png
3019.05.201218:00 hHYSI - PRISHTINA2-3-thumbs_down.png
3127.05.201218:00 hLIRIA - HYSI3-2-thumbs_down.png
3230.05.201218:00 hHYSI - TREPCA3-4-thumbs_down.png
3303.06.201218:00 hLEPENCI - HYSI4-0-thumbs_down.png