HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Match Schedule for VELLAZNIMIIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png121.08.201118:00 hVELLAZNIMI - PRISHTINA2-2HAJDARI, Hajriz - IBRAHIMI, Nazim - SELIMAJ, Bujardraw.png
events.png227.08.201118:00 hLIRIA - VELLAZNIMI0-1BERISHA, Safet - FEJZULLAHU, Bejte - RRACI, Nazmithumbs_up.png
events.png307.09.201117:00 hVELLAZNIMI - DRENICA2-0BALICI, Erduan - HOXHAJ, Artan - BERISHA, Fatlumthumbs_up.png
events.png411.09.201117:00 hDRITA - VELLAZNIMI0-0ABRASHI, Fatmir - SHULETA, Ilir - RRACI, Nazmidraw.png
events.png518.09.201117:00 hVELLAZNIMI - TREPCA 891-1SHALA, Gramos - BAJRAMI, Kujtim - PRENIQI, D.draw.png
events.png625.09.201117:00 hVELLAZNIMI - HYSI1-1BAJRAMI, Kujtim - KASTRATI, Albert - BERISHA, Safet draw.png
events.png728.09.201117:00 hLEPENCI - VELLAZNIMI0-1-thumbs_up.png
events.png802.10.201117:00 hVELLAZNIMI - TREPCA2-1-thumbs_up.png
events.png912.10.201116:00 hBESA - VELLAZNIMI1-0BALIU, Mentor - MUHADRI, Lumturie - LATIFI, Arm.thumbs_down.png
events.png1016.10.201116:00 hVELLAZNIMI - GJILAN1-0BALICI, Erduan - TAHIRI, Fatmir - MUHADRI, Lumturiethumbs_up.png
events.png1121.10.201114:15 hKEK-U - VELLAZNIMI0-1ALIU, Muharrem - SHULETA, Ilir - BAJRAMI, Kujtimthumbs_up.png
events.png1230.10.201114:15 hPRISHTINA - VELLAZNIMI4-1PRENIQI, D. - FEJZULLAHU, Bejte - LATIFI, Artonthumbs_down.png
events.png1305.11.201114:00 hVELLAZNIMI - LIRIA1-1ALIU, Muharrem - FERATI, Muhedin - ZEQIRI, Edmonddraw.png
events.png1409.11.201114:00 hDRENICA - VELLAZNIMI1-2ALIU, Muharrem - FEJZULLAHU, Bejte - RRAHIMI, Musathumbs_up.png
events.png1513.11.201114:00 hVELLAZNIMI - DRITA2-1ZEQIRI, Edmond - BERISHA, Safet - JANOVALIU, Erginthumbs_up.png
events.png1620.11.201114:00 hTREPCA 89 - VELLAZNIMI5-0PESHTERI, Ali - KELMENDI, Idriz - RRAHIMI, Musathumbs_down.png
events.png1723.11.201114:00 hHYSI - VELLAZNIMI3-1BALIU, Mentor - PRENIQI, D. - IBRAHIMI, Nazimthumbs_down.png
1811.03.201215:00 hVELLAZNIMI - LEPENCI3-0-thumbs_up.png
1917.03.201216:30 hTREPCA - VELLAZNIMI0-0-draw.png
2024.03.201216:30 hVELLAZNIMI - BESA0-0-draw.png
2131.03.201216:30 hGJILAN - VELLAZNIMI2-4-thumbs_up.png
2204.04.201216:30 hVELLAZNIMI - KEK-U3-0-thumbs_up.png
2307.04.201216:30 hVELLAZNIMI - LIRIA2-1-thumbs_up.png
2414.04.201216:00 hTREPCA - VELLAZNIMI0-3-thumbs_up.png
2522.04.201216:00 hVELLAZNIMI - LEPENCI2-2-draw.png
2629.04.201216:00 hKEK-U - VELLAZNIMI3-2-thumbs_down.png
events.png2706.05.201217:00 hVELLAZNIMI - GJILAN1-0-thumbs_up.png
2809.05.201217:00 hBESA - VELLAZNIMI3-0-thumbs_down.png
2913.05.201217:00 hVELLAZNIMI - HYSI2-1-thumbs_up.png
3020.05.201218:00 hDRITA - VELLAZNIMI0-0-draw.png
3127.05.201218:00 hVELLAZNIMI - TREPCA 890-0-draw.png
3230.05.201218:00 hVELLAZNIMI - DRENICA0-1-thumbs_down.png
3303.06.201218:00 hPRISHTINA - VELLAZNIMI4-2-thumbs_down.png