HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Match Schedule for DRENICAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png120.08.201118:00 hDRENICA - TREPCA 892-2ALIU, Muharrem - KELMENDI, Idriz - ZEQIRI, Edmonddraw.png
events.png227.08.201118:00 hDRENICA - DRITA1-1BALICI, Erduan - DOMI, Sokol - BERISHA, Fatlumdraw.png
events.png307.09.201117:00 hVELLAZNIMI - DRENICA2-0BALICI, Erduan - HOXHAJ, Artan - BERISHA, Fatlumthumbs_down.png
events.png410.09.201117:00 hDRENICA - HYSI3-0BATALLI, Besnik - BALIU, Mentor - MORINA, Besnikthumbs_up.png
events.png518.09.201117:00 hLEPENCI - DRENICA0-0-draw.png
624.09.201117:00 hDRENICA - TREPCA0-0KRASNIQI, Sanije - HASANI, Përparim - BERISHA, Fatlumdraw.png
events.png728.09.201117:00 hBESA - DRENICA2-0-thumbs_down.png
events.png801.10.201117:35 hDRENICA - GJILAN2-1MORINA, Besnik - HASANI, Përparimthumbs_up.png
events.png912.10.201116:00 hKEK-U - DRENICA3-1ALIU, Muharrem - VULA, Kreshnik - IBRAHIMI, Nazimthumbs_down.png
events.png1016.10.201116:20 hDRENICA - PRISHTINA1-0LATIFI, Arm. - HAJDARI, Hajriz - MORINA, Besnikthumbs_up.png
events.png1122.10.201115:00 hLIRIA - DRENICA2-1KELMENDI, Idriz - RRAHIMI, Musa - PRENIQI, D.thumbs_down.png
events.png1230.10.201115:00 hTREPCA 89 - DRENICA1-0ZEQIRI, Edmond - HOXHAJ, Artan - PESHTERI, Alithumbs_down.png
events.png1305.11.201114:00 hDRITA - DRENICA2-1REXHEPI, Antigon - DOMI, Sokol - IBRAHIMI, Nazimthumbs_down.png
events.png1409.11.201114:00 hDRENICA - VELLAZNIMI1-2ALIU, Muharrem - FEJZULLAHU, Bejte - RRAHIMI, Musathumbs_down.png
events.png1513.11.201114:00 hHYSI - DRENICA1-0PRENIQI, D. - KELMENDI, Idriz - RRAHIMI, Musathumbs_down.png
events.png1619.11.201114:00 hDRENICA - LEPENCI1-0-thumbs_up.png
events.png1723.11.201114:00 hTREPCA - DRENICA1-2BERISHA, Fatlum - HOXHAJ, Artan - REXHEPI, Antigonthumbs_up.png
1810.03.201215:00 hDRENICA - BESA1-2-thumbs_down.png
1917.03.201216:30 hGJILAN - DRENICA1-0-thumbs_down.png
2024.03.201216:30 hDRENICA - KEK-U2-1-thumbs_up.png
2131.03.201216:30 hPRISHTINA - DRENICA0-2-thumbs_up.png
2204.04.201216:30 hDRENICA - LIRIA2-0-thumbs_up.png
2307.04.201216:30 hPRISHTINA - DRENICA1-1-draw.png
2414.04.201216:00 hBESA - DRENICA1-1-draw.png
events.png2521.04.201216:00 hDRENICA - LIRIA3-0-thumbs_up.png
2629.04.201214:15 hHYSI - DRENICA2-1-thumbs_down.png
2705.05.201216:15 hDRENICA - TREPCA0-0HASANI, Përparim - PRENIQI, D.draw.png
2810.05.201217:00 hDRITA - DRENICA1-0-thumbs_down.png
3020.05.201218:00 hTREPCA 89 - DRENICA2-1-thumbs_down.png
3127.05.201218:00 hDRENICA - KEK-U4-0-thumbs_up.png
3230.05.201218:00 hVELLAZNIMI - DRENICA0-1-thumbs_up.png
3303.06.201218:00 hDRENICA - GJILAN4-1-thumbs_up.png