HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 07 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Match Schedule for DRITAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png121.08.201118:00 hDRITA - LIRIA2-0KRASNIQI, Sanije - HASANI, Përparim - KEPUSHKA, Benonthumbs_up.png
events.png227.08.201118:00 hDRENICA - DRITA1-1BALICI, Erduan - DOMI, Sokol - BERISHA, Fatlumdraw.png
events.png307.09.201117:00 hDRITA - TREPCA 892-1KRASNIQI, Sanije - HAJDARI, Hajriz - LATIFI, Artonthumbs_up.png
events.png411.09.201117:00 hDRITA - VELLAZNIMI0-0ABRASHI, Fatmir - SHULETA, Ilir - RRACI, Nazmidraw.png
events.png518.09.201117:00 hHYSI - DRITA1-2IBRAHIMI, Nazim - FERATI, Muhedin - PESHTERI, Alithumbs_up.png
events.png625.09.201117:00 hDRITA - LEPENCI0-0ABRASHI, Fatmir - BALIU, Mentor - BRAHUSHI, Fatondraw.png
events.png728.09.201117:00 hTREPCA - DRITA1-1-draw.png
events.png801.10.201117:00 hDRITA - BESA5-1-thumbs_up.png
events.png912.10.201116:00 hGJILAN - DRITA0-1SEJDIU, Besnik - HASANI, Përparim - ZEQIRI, Edmondthumbs_up.png
events.png1016.10.201116:00 hDRITA - KEK-U2-0BERISHA, Fatlum - FEJZULLAHU, Bejte - SELIMAJ, Bujarthumbs_up.png
events.png1122.10.201115:00 hPRISHTINA - DRITA2-1ABRASHI, Fatmir - DOMI, Sokol - IBRAHIMI, Nazimthumbs_down.png
events.png1229.10.201114:15 hLIRIA - DRITA2-3ABRASHI, Fatmir - VULA, Kreshnik - KEPUSHKA, Benonthumbs_up.png
events.png1305.11.201114:00 hDRITA - DRENICA2-1REXHEPI, Antigon - DOMI, Sokol - IBRAHIMI, Nazimthumbs_up.png
events.png1409.11.201114:15 hTREPCA 89 - DRITA0-0KRASNIQI, Sanije - HASANI, Përparim - MUHADRI, Lumturiedraw.png
events.png1513.11.201114:00 hVELLAZNIMI - DRITA2-1ZEQIRI, Edmond - BERISHA, Safet - JANOVALIU, Erginthumbs_down.png
events.png1620.11.201114:25 hDRITA - HYSI3-1KEPUSHKA, Benon - QORRAJ, Zenel - BATALLI, Besnikthumbs_up.png
events.png1723.11.201114:00 hLEPENCI - DRITA2-1ABRASHI, Fatmir - DOMI, Sokol - ZEQIRI, Edmondthumbs_down.png
1810.03.201214:15 hDRITA - TREPCA1-2-thumbs_down.png
1917.03.201216:30 hBESA - DRITA3-0-thumbs_down.png
2024.03.201216:30 hDRITA - GJILAN2-0-thumbs_up.png
2131.03.201216:30 hKEK-U - DRITA3-1-thumbs_down.png
2204.04.201216:30 hDRITA - PRISHTINA0-3-thumbs_down.png
2307.04.201216:30 hDRITA - LEPENCI1-0-thumbs_up.png
2414.04.201216:00 hKEK-U - DRITA0-0-draw.png
events.png2522.04.201216:00 hDRITA - GJILAN1-2-thumbs_down.png
2629.04.201216:00 hBESA - DRITA0-0-draw.png
2706.05.201217:00 hDRITA - HYSI2-1-thumbs_up.png
2810.05.201217:00 hDRITA - DRENICA1-0-thumbs_up.png
2913.05.201217:00 hTREPCA 89 - DRITA3-2-thumbs_down.png
3020.05.201218:00 hDRITA - VELLAZNIMI0-0-draw.png
3127.05.201218:00 hPRISHTINA - DRITA2-0-thumbs_down.png
3230.05.201218:00 hDRITA - LIRIA3-4-thumbs_down.png
3303.06.201218:00 hTREPCA - DRITA4-3-thumbs_down.png