HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E mërkurë, 23. Nentor 2011 - 14:00 h

LEPENCIDRITA
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 23 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besnik Begunca" - Kaçanik
Match referee(s):Fatmir ABRASHI, Sokol DOMI, Edmond ZEQIRI
 
Spektatore: 2.800
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Autogol
 • 90' : Dardan MIFTARI ( 1 )
  Gol
  • 53' : Florim BERISHA ( 1 )
  • 58' : Florim BERISHA ( 1 )
   Karton i kuq
   • 88' : Pajtim MULAKU ( 1 | Goditje me grusht ndaj Visar Sermaxhaj )
    Karton i verdhe
    • ' : Ramush ADEMI ( 1 )
    • ' : Burhan DEMA ( 1 )
    • ' : Përparim LIVOREKA ( 1 )
    • ' : Erdin HASHANI ( 1 )
    • 33' : Venhar SERMAXHAJ ( 1 )