HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E diel, 25. Shtator 2011 - 17:00 h

DRITALEPENCI
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 25 Shtator 2011
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit - Gjilan
Match referee(s):Fatmir ABRASHI, Mentor BALIU, Faton BRAHUSHI
 
Spektatore: 4.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
 • 17' : Fidan GERBESHi ( 1 )
 • 37' : Labinot JETULLAHU ( 1 )
 • 26' : Agron ZENELI ( 1 )
 • 32' : Nimetullah AJDARI ( 1 )
 • 55' : Erblin TRONI ( 1 )
 • 65' : Ramush ADEMI ( 1 )
 • 69' : Nexhat AVDIU ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 75' : Nexhat AVDIU ( 1 )