HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Match Schedule for GJILANIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png121.08.201118:00 hLEPENCI - GJILAN1-0MORINA, Besnik - FERATI, Muhedin - BERISHA, Safet thumbs_down.png
events.png227.08.201118:00 hGJILAN - TREPCA1-0BATALLI, Besnik - HOXHAJ, Artan - ZEQIRI, Edmondthumbs_up.png
events.png307.09.201117:00 hBESA - GJILAN3-1SELIMAJ, Bujar - VULA, Kreshnik - BRAHUSHI, Fatonthumbs_down.png
events.png411.09.201117:00 hTREPCA 89 - GJILAN1-0ALIU, Muharrem - JANOVALIU, Ergin - KEPUSHKA, Benonthumbs_down.png
events.png518.09.201117:00 hGJILAN - KEK-U2-4SELIMAJ, Bujar - TAHIRI, Fatmir - BERISHA, Fatlumthumbs_down.png
events.png624.09.201117:00 hPRISHTINA - GJILAN1-1SEJDIU, Besnik - IBRAHIMI, Nazim - VULA, Kreshnikdraw.png
events.png728.09.201117:00 hGJILAN - LIRIA2-1-thumbs_up.png
events.png801.10.201117:35 hDRENICA - GJILAN2-1MORINA, Besnik - HASANI, Përparimthumbs_down.png
events.png912.10.201116:00 hGJILAN - DRITA0-1SEJDIU, Besnik - HASANI, Përparim - ZEQIRI, Edmondthumbs_down.png
events.png1016.10.201116:00 hVELLAZNIMI - GJILAN1-0BALICI, Erduan - TAHIRI, Fatmir - MUHADRI, Lumturiethumbs_down.png
events.png1123.10.201115:15 hGJILAN - HYSI0-3BERISHA, Safet - HOXHAJ, Artan - KEPUSHKA, Benonthumbs_down.png
events.png1230.10.201115:00 hGJILAN - LEPENCI2-1RRACI, Nazmi - DOMI, Sokol - REXHEPI, Antigonthumbs_up.png
events.png1305.11.201114:00 hTREPCA - GJILAN1-1BERISHA, Fatlum - JANOVALIU, Ergin - LATIFI, Arm.draw.png
events.png1409.11.201114:00 hGJILAN - BESA2-1BERISHA, Safet - TAHIRI, Fatmir - BRAHUSHI, Fatonthumbs_up.png
events.png1513.11.201114:07 hGJILAN - TREPCA 890-0BATALLI, Besnik - SHULETA, Ilir - BRAHUSHI, Fatondraw.png
events.png1619.11.201114:00 hKEK-U - GJILAN2-0ABRASHI, Fatmir - JANOVALIU, Ergin - RRACI, Nazmithumbs_down.png
events.png1723.11.201114:30 hGJILAN - PRISHTINA1-1ALIU, Muharrem - TAHIRI, Fatmir - BRAHUSHI, Fatondraw.png
1810.03.201215:00 hLIRIA - GJILAN4-1-thumbs_down.png
1917.03.201216:30 hGJILAN - DRENICA1-0-thumbs_up.png
2024.03.201216:30 hDRITA - GJILAN2-0-thumbs_down.png
2131.03.201216:30 hGJILAN - VELLAZNIMI2-4-thumbs_down.png
2204.04.201216:30 hHYSI - GJILAN0-0-draw.png
2307.04.201216:30 hBESA - GJILAN2-0-thumbs_down.png
2414.04.201216:00 hGJILAN - HYSI1-1-draw.png
events.png2522.04.201216:00 hDRITA - GJILAN1-2-thumbs_up.png
2629.04.201216:00 hGJILAN - TREPCA 890-4-thumbs_down.png
events.png2706.05.201217:00 hVELLAZNIMI - GJILAN1-0-thumbs_down.png
2809.05.201217:00 hGJILAN - PRISHTINA1-5-thumbs_down.png
2912.05.201217:00 hLIRIA - GJILAN3-1-thumbs_down.png
2913.05.201217:00 hLIRIA - GJILAN3-1-thumbs_down.png
3019.05.201218:00 hGJILAN - TREPCA0-4-thumbs_down.png
3127.05.201218:00 hLEPENCI - GJILAN4-0-thumbs_down.png
3230.05.201218:00 hGJILAN - KEK-U2-3-thumbs_down.png
3303.06.201218:00 hDRENICA - GJILAN4-1-thumbs_down.png