HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 06 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Match Schedule for LIRIAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png121.08.201118:00 hDRITA - LIRIA2-0KRASNIQI, Sanije - HASANI, Përparim - KEPUSHKA, Benonthumbs_down.png
events.png227.08.201118:00 hLIRIA - VELLAZNIMI0-1BERISHA, Safet - FEJZULLAHU, Bejte - RRACI, Nazmithumbs_down.png
events.png307.09.201117:00 hHYSI - LIRIA3-0RRAHIMI, Musathumbs_down.png
events.png410.09.201117:00 hLIRIA - LEPENCI2-0BRAHUSHI, Faton - FERATI, Muhedin - BERISHA, Safet thumbs_up.png
events.png518.09.201117:00 hTREPCA - LIRIA2-0HASANI, Përparim - BATALLI, Besnik - ZEQIRI, Edmondthumbs_down.png
events.png624.09.201117:00 hLIRIA - BESA1-0ALIU, Muharrem - JANOVALIU, Ergin - RRACI, Nazmithumbs_up.png
events.png728.09.201117:00 hGJILAN - LIRIA2-1-thumbs_down.png
events.png801.10.201117:00 hLIRIA - KEK-U0-2-thumbs_down.png
events.png911.10.201116:00 hPRISHTINA - LIRIA2-0PESHTERI, Ali - KELMENDI, Idriz - BRAHUSHI, Fatonthumbs_down.png
events.png1016.10.201116:10 hTREPCA 89 - LIRIA2-2KEPUSHKA, Benon - DOMI, Sokol - REXHEPI, Antigondraw.png
events.png1122.10.201115:00 hLIRIA - DRENICA2-1KELMENDI, Idriz - RRAHIMI, Musa - PRENIQI, D.thumbs_up.png
events.png1229.10.201114:15 hLIRIA - DRITA2-3ABRASHI, Fatmir - VULA, Kreshnik - KEPUSHKA, Benonthumbs_down.png
events.png1305.11.201114:00 hVELLAZNIMI - LIRIA1-1ALIU, Muharrem - FERATI, Muhedin - ZEQIRI, Edmonddraw.png
events.png1410.11.201114:00 hLIRIA - HYSI2-1BALICI, Erduan - SHALA, Gramos - RRACI, Nazmithumbs_up.png
events.png1513.11.201114:08 hLEPENCI - LIRIA2-1BALICI, Erduan - HAJDARI, Hajriz - LATIFI, Artonthumbs_down.png
events.png1619.11.201114:00 hLIRIA - TREPCA2-0MUHADRI, Lumturie - SHULETA, Ilir - REXHEPI, Antigonthumbs_up.png
events.png1723.11.201114:00 hBESA - LIRIA1-0SEJDIU, Besnik - HAJDARI, Hajriz - MORINA, Besnikthumbs_down.png
1810.03.201215:00 hLIRIA - GJILAN4-1-thumbs_up.png
1917.03.201216:30 hKEK-U - LIRIA1-1-draw.png
2024.03.201216:30 hLIRIA - PRISHTINA1-0-thumbs_up.png
2131.03.201216:30 hLIRIA - TREPCA 892-0-thumbs_up.png
2204.04.201216:30 hDRENICA - LIRIA2-0-thumbs_down.png
2307.04.201216:30 hVELLAZNIMI - LIRIA2-1-thumbs_down.png
2414.04.201216:00 hLIRIA - PRISHTINA1-3-thumbs_down.png
events.png2521.04.201216:00 hDRENICA - LIRIA3-0-thumbs_down.png
2629.04.201216:00 hTREPCA - LIRIA1-3-thumbs_up.png
2705.05.201217:00 hLIRIA - LEPENCI0-0KELMENDI, Idriz - LATIFI, Arton - KASTRATI, Albertdraw.png
2809.05.201217:00 hKEK-U - LIRIA1-1-draw.png
2912.05.201217:00 hLIRIA - GJILAN3-1-thumbs_up.png
2913.05.201217:00 hLIRIA - GJILAN3-1-thumbs_up.png
3020.05.201218:00 hBESA - LIRIA3-1-thumbs_down.png
3127.05.201218:00 hLIRIA - HYSI3-2-thumbs_up.png
3230.05.201218:00 hDRITA - LIRIA3-4-thumbs_up.png
3303.06.201218:00 hLIRIA - TREPCA 893-2-thumbs_up.png