HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
Match Schedule for TeutaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
131.08.201318:00 hTeuta - Bylis2-1thumbs_up.png
215.09.201315:00 hBesa - Teuta2-2draw.png
318.09.201315:00 hTeuta - Flamurtari2-1thumbs_up.png
422.09.201315:00 hKukësi - Teuta0-0draw.png
529.09.201315:00 hTeuta - Tirana2-0thumbs_up.png
602.10.201315:00 hLushnja - Teuta1-1draw.png
706.10.201315:00 hTeuta - Vllaznia3-2thumbs_up.png
819.10.201318:00 hSkenderbeu - Teuta1-1draw.png
926.10.201315:00 hTeuta - Laci2-1thumbs_up.png
1001.11.201315:00 hTeuta - Kastrioti1-2thumbs_down.png
1109.11.201315:00 hPartizani - Teuta3-0thumbs_down.png
1223.11.201315:00 hBylis - Teuta2-2draw.png
1330.11.201318:00 hTeuta - Besa0-1thumbs_down.png
1408.12.201314:00 hFlamurtari - Teuta2-0thumbs_down.png
1514.12.201318:00 hTeuta - Kukësi2-1thumbs_up.png
1621.12.201314:30 hTirana - Teuta0-0draw.png
1702.02.201418:00 hTeuta - Lushnja6-2thumbs_up.png
1808.02.201415:00 hVllaznia - Teuta1-1draw.png
1917.02.201419:00 hTeuta - Skenderbeu1-1draw.png
2022.02.201415:00 hLaci - Teuta2-1thumbs_down.png
2101.03.201415:00 hKastrioti - Teuta0-0draw.png
2208.03.201415:00 hTeuta - Partizani1-1draw.png
2313.03.201419:00 hTeuta - Tirana1-1draw.png
2416.03.201418:00 hFlamurtari - Teuta0-0draw.png
2521.03.201415:00 hTeuta - Besa1-0thumbs_up.png
2630.03.201415:00 hTeuta - Kastrioti1-0thumbs_up.png
2705.04.201415:00 hKukësi - Teuta3-0thumbs_down.png
2813.04.201418:00 hTeuta - Partizani3-1thumbs_up.png
2920.04.201417:00 hLaci - Teuta1-0thumbs_down.png
3026.04.201417:00 hTeuta - Skenderbeu2-1thumbs_up.png
3130.04.201417:00 hLushnja - Teuta0-2thumbs_up.png
3204.05.201418:00 hTeuta - Bylis3-0thumbs_up.png
3310.05.201418:00 hVllaznia - Teuta1-3thumbs_up.png