HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
Match Schedule for BesaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
101.09.201320:00 hSkenderbeu - Besa1-0thumbs_down.png
215.09.201315:00 hBesa - Teuta2-2draw.png
318.09.201315:00 hKastrioti - Besa2-1thumbs_down.png
421.09.201315:00 hBesa - Partizani0-1thumbs_down.png
528.09.201315:00 hBylis - Besa3-0thumbs_down.png
602.10.201315:00 hLaci - Besa1-0thumbs_down.png
705.10.201315:00 hBesa - Flamurtari2-0thumbs_up.png
820.10.201315:00 hKukësi - Besa1-1draw.png
927.10.201315:00 hBesa - Tirana1-0thumbs_up.png
1002.11.201315:00 hLushnja - Besa1-0thumbs_down.png
1110.11.201315:00 hBesa - Vllaznia1-0thumbs_up.png
1223.11.201315:00 hBesa - Skenderbeu1-1draw.png
1330.11.201318:00 hTeuta - Besa0-1thumbs_up.png
1408.12.201314:30 hBesa - Kastrioti1-0thumbs_up.png
1515.12.201314:30 hPartizani - Besa3-1thumbs_down.png
1622.12.201314:00 hBesa - Bylis2-1thumbs_up.png
1701.02.201415:00 hBesa - Laci2-2draw.png
1808.02.201415:00 hFlamurtari - Besa1-4thumbs_up.png
1916.02.201414:00 hBesa - Kukësi2-0thumbs_up.png
2023.02.201419:00 hTirana - Besa2-1thumbs_down.png
2101.03.201415:00 hBesa - Lushnja1-1draw.png
2208.03.201415:00 hVllaznia - Besa0-0draw.png
2313.03.201416:00 hBesa - Flamurtari3-1thumbs_up.png
2416.03.201415:00 hBesa - Kastrioti1-1draw.png
2521.03.201415:00 hTeuta - Besa1-0thumbs_down.png
2630.03.201415:00 hBesa - Kukësi0-1thumbs_down.png
2705.04.201418:00 hPartizani - Besa1-0thumbs_down.png
2812.04.201415:00 hBesa - Laci0-0draw.png
2920.04.201418:00 hSkenderbeu - Besa1-0thumbs_down.png
3026.04.201417:00 hBesa - Lushnja3-0thumbs_up.png
3130.04.201417:00 hBylis - Besa0-3thumbs_up.png
3204.05.201418:00 hBesa - Vllaznia0-0draw.png
3310.05.201418:00 hTirana - Besa3-0thumbs_down.png