HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
Match Schedule for LaciIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
101.09.201318:00 hTirana - Laci0-0draw.png
214.09.201315:00 hLaci - Partizani1-0thumbs_up.png
318.09.201315:00 hLushnja - Laci1-0thumbs_down.png
422.09.201315:00 hLaci - Bylis1-0thumbs_up.png
528.09.201315:00 hVllaznia - Laci3-0thumbs_down.png
602.10.201315:00 hLaci - Besa1-0thumbs_up.png
706.10.201318:00 hSkenderbeu - Laci2-1thumbs_down.png
818.10.201315:00 hLaci - Flamurtari1-0thumbs_up.png
926.10.201315:00 hTeuta - Laci2-1thumbs_down.png
1003.11.201315:00 hLaci - Kukësi1-2thumbs_down.png
1109.11.201315:00 hKastrioti - Laci0-2thumbs_up.png
1224.11.201314:05 hLaci - Tirana1-0thumbs_up.png
1301.12.201314:30 hPartizani - Laci2-1thumbs_down.png
1408.12.201314:00 hLaci - Lushnja3-1thumbs_up.png
1514.12.201314:30 hBylis - Laci1-0thumbs_down.png
1622.12.201314:30 hLaci - Vllaznia3-0thumbs_up.png
1701.02.201415:00 hBesa - Laci2-2draw.png
1809.02.201414:00 hLaci - Skenderbeu2-2draw.png
1916.02.201414:00 hFlamurtari - Laci1-1draw.png
2022.02.201415:00 hLaci - Teuta2-1thumbs_up.png
2102.03.201415:00 hKukësi - Laci1-0thumbs_down.png
2208.03.201415:00 hLaci - Kastrioti1-0thumbs_up.png
2312.03.201416:00 hLaci - Lushnja1-0thumbs_up.png
2415.03.201415:25 hBylis - Laci0-3thumbs_up.png
2523.03.201415:00 hLaci - Vllaznia0-2thumbs_down.png
2629.03.201416:00 hTirana - Laci2-0thumbs_down.png
2705.04.201415:00 hLaci - Flamurtari0-1thumbs_down.png
2812.04.201415:00 hBesa - Laci0-0draw.png
2920.04.201417:00 hLaci - Teuta1-0thumbs_up.png
3026.04.201417:00 hKukësi - Laci1-1draw.png
3130.04.201417:00 hLaci - Partizani2-0thumbs_up.png
3204.05.201418:00 hLaci - Kastrioti6-0thumbs_up.png
3310.05.201418:00 hSkenderbeu - Laci1-2thumbs_up.png