HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
Match Schedule for BylisIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
131.08.201318:00 hTeuta - Bylis2-1thumbs_down.png
214.09.201315:00 hBylis - Kastrioti1-0thumbs_up.png
318.09.201315:00 hPartizani - Bylis2-2draw.png
422.09.201315:00 hLaci - Bylis1-0thumbs_down.png
528.09.201315:00 hBylis - Besa3-0thumbs_up.png
602.10.201315:00 hFlamurtari - Bylis2-2draw.png
705.10.201315:00 hBylis - Kukësi1-1draw.png
820.10.201315:00 hTirana - Bylis1-0thumbs_down.png
926.10.201315:15 hBylis - Lushnja1-1draw.png
1003.11.201315:00 hVllaznia - Bylis1-1draw.png
1109.11.201315:00 hBylis - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
1223.11.201315:00 hBylis - Teuta2-2draw.png
1330.11.201314:30 hKastrioti - Bylis2-1thumbs_down.png
1408.12.201314:00 hBylis - Partizani1-0thumbs_up.png
1514.12.201314:30 hBylis - Laci1-0thumbs_up.png
1622.12.201314:00 hBesa - Bylis2-1thumbs_down.png
1702.02.201414:00 hBylis - Flamurtari0-0draw.png
1809.02.201414:00 hKukësi - Bylis0-0draw.png
1916.02.201414:00 hBylis - Tirana0-1thumbs_down.png
2022.02.201415:00 hLushnja - Bylis2-0thumbs_down.png
2102.03.201415:00 hBylis - Vllaznia0-0draw.png
2208.03.201415:00 hSkenderbeu - Bylis2-1thumbs_down.png
2312.03.201416:00 hPartizani - Bylis2-0thumbs_down.png
2415.03.201415:25 hBylis - Laci0-3thumbs_down.png
2522.03.201415:00 hSkenderbeu - Bylis3-0thumbs_down.png
2629.03.201415:00 hBylis - Lushnja0-3thumbs_down.png
2706.04.201415:00 hKastrioti - Bylis3-0thumbs_down.png
2812.04.201418:00 hVllaznia - Bylis3-0thumbs_down.png
2919.04.201415:00 hBylis - Tirana0-3thumbs_down.png
3026.04.201417:00 hFlamurtari - Bylis3-0thumbs_down.png
3130.04.201417:00 hBylis - Besa0-3thumbs_down.png
3204.05.201418:00 hTeuta - Bylis3-0thumbs_down.png
3310.05.201418:00 hBylis - Kukësi0-3thumbs_down.png