HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Rezultatet - Java 15 (17.12.2010 - 20.12.2010)

E premte, 17.12.2010 - 15. Java
 14:00 hTiranaKastrioti4 - 0Has match summary
E shtunë, 18.12.2010 - 15. Java
 14:05 hTeutaBesa1 - 2Has match summary
 14:15 hBylisFlamurtari1 - 0 
E diel, 19.12.2010 - 15. Java
 14:00 hElbasaniLaci2 - 3 
 14:00 hVllazniaSkenderbeu2 - 1Has match summary
E hënë, 20.12.2010 - 15. Java
 14:00 hShkumbiniDinamo1 - 0Has match summary