HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for VllazniaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
122.08.201018:30 hVllaznia - Bylis3-2thumbs_up.png
228.08.201018:00 hKastrioti - Vllaznia0-0draw.png
312.09.201017:40 hVllaznia - Laci2-1thumbs_up.png
419.09.201017:00 hSkenderbeu - Vllaznia2-0thumbs_down.png
525.09.201018:30 hVllaznia - Dinamo0-4thumbs_down.png
602.10.201016:30 hBesa - Vllaznia0-1thumbs_up.png
715.10.201015:30 hVllaznia - Teuta0-0draw.png
823.10.201014:20 hShkumbini - Vllaznia1-0thumbs_down.png
930.10.201017:00 hVllaznia - Flamurtari1-3thumbs_down.png
1007.11.201015:00 hVllaznia - Elbasani3-0thumbs_up.png
1114.11.201014:00 hTirana - Vllaznia0-2thumbs_up.png
1219.11.201014:00 hBylis - Vllaznia0-0draw.png
1328.11.201014:00 hVllaznia - Kastrioti1-0thumbs_up.png
1411.12.201014:00 hLaci - Vllaznia0-1thumbs_up.png
1519.12.201014:00 hVllaznia - Skenderbeu2-1thumbs_up.png
1623.12.201014:00 hDinamo - Vllaznia0-0draw.png
1722.01.201114:06 hVllaznia - Besa2-1thumbs_up.png
1830.01.201114:00 hTeuta - Vllaznia0-3thumbs_up.png
1905.02.201114:08 hVllaznia - Shkumbini0-0draw.png
2013.02.201114:05 hFlamurtari - Vllaznia2-0thumbs_down.png
2120.02.201114:00 hElbasani - Vllaznia0-4thumbs_up.png
2226.02.201115:10 hVllaznia - Tirana0-0draw.png
2306.03.201114:14 hVllaznia - Besa2-0thumbs_up.png
2412.03.201115:00 hTeuta - Vllaznia0-0draw.png
2520.03.201114:00 hVllaznia - Kastrioti1-1draw.png
2601.04.201117:00 hShkumbini - Vllaznia1-0thumbs_down.png
2711.04.201117:00 hVllaznia - Dinamo3-1thumbs_up.png
2816.04.201117:30 hLaci - Vllaznia1-3thumbs_up.png
2920.04.201117:30 hVllaznia - Tirana1-0thumbs_up.png
3025.04.201117:30 hVllaznia - Elbasani3-1thumbs_up.png
3130.04.201117:30 hSkenderbeu - Vllaznia3-0thumbs_down.png
3204.05.201117:30 hVllaznia - FlamurtariEkipi i Flamurtarit terhiqet perthumbs_down.png
3316.05.201117:00 hBylis - Vllaznia2-0thumbs_down.png