HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for ElbasaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
122.08.201018:30 hElbasani - Tirana1-1draw.png
228.08.201018:00 hBylis - Elbasani1-2thumbs_up.png
311.09.201017:30 hElbasani - Kastrioti1-1draw.png
418.09.201017:00 hLaci - Elbasani1-0thumbs_down.png
526.09.201017:05 hElbasani - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
601.10.201016:30 hDinamo - Elbasani2-1thumbs_down.png
716.10.201015:30 hElbasani - Besa1-1draw.png
823.10.201015:30 hTeuta - Elbasani2-1thumbs_down.png
931.10.201014:15 hElbasani - Shkumbini1-2thumbs_down.png
1007.11.201015:00 hVllaznia - Elbasani3-0thumbs_down.png
1114.11.201014:00 hElbasani - Flamurtari1-2thumbs_down.png
1220.11.201014:00 hTirana - Elbasani3-1thumbs_down.png
1327.11.201014:00 hElbasani - Bylis3-2thumbs_up.png
1411.12.201014:00 hKastrioti - Elbasani3-1thumbs_down.png
1519.12.201014:00 hElbasani - Laci2-3thumbs_down.png
1623.12.201017:00 hSkenderbeu - Elbasani1-0thumbs_down.png
1726.01.201114:00 hElbasani - Dinamo1-3thumbs_down.png
1830.01.201114:00 hBesa - Elbasani2-0thumbs_down.png
1906.02.201114:05 hElbasani - Teuta2-0thumbs_up.png
2011.02.201114:00 hShkumbini - Elbasani3-2thumbs_down.png
2120.02.201114:00 hElbasani - Vllaznia0-4thumbs_down.png
2227.02.201114:30 hFlamurtari - Elbasani4-0thumbs_down.png
2305.03.201115:00 hFlamurtari - Elbasani8-0thumbs_down.png
2412.03.201115:00 hDinamo - Elbasani3-1thumbs_down.png
2519.03.201115:00 hElbasani - Bylis0-2thumbs_down.png
2601.04.201117:00 hLaci - Elbasani3-1thumbs_down.png
2710.04.201116:00 hElbasani - Besa0-1thumbs_down.png
2815.04.201117:30 hTirana - Elbasani6-1thumbs_down.png
2920.04.201117:30 hElbasani - Teuta2-4thumbs_down.png
3025.04.201117:30 hVllaznia - Elbasani3-1thumbs_down.png
3129.04.201117:30 hElbasani - Kastrioti1-2thumbs_down.png
3204.05.201117:30 hSkenderbeu - Elbasani1-0thumbs_down.png
3316.05.201117:00 hElbasani - Shkumbini1-2thumbs_down.png