HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for TiranaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
122.08.201018:30 hElbasani - Tirana1-1draw.png
227.08.201018:00 hFlamurtari - Tirana2-1thumbs_down.png
312.09.201019:00 hTirana - Bylis2-1thumbs_up.png
420.09.201017:00 hKastrioti - Tirana0-0draw.png
526.09.201017:05 hTirana - Laci2-0thumbs_up.png
603.10.201015:30 hSkenderbeu - Tirana2-1thumbs_down.png
718.10.201019:00 hDinamo - Tirana1-1draw.png
825.10.201015:30 hBesa - Tirana2-1thumbs_down.png
931.10.201015:00 hTirana - Teuta2-0thumbs_up.png
1006.11.201014:00 hShkumbini - Tirana1-3thumbs_up.png
1114.11.201014:00 hTirana - Vllaznia0-2thumbs_down.png
1220.11.201014:00 hTirana - Elbasani3-1thumbs_up.png
1327.11.201017:00 hTirana - Flamurtari2-1thumbs_up.png
1411.12.201014:00 hBylis - Tirana1-1draw.png
1517.12.201014:00 hTirana - Kastrioti4-0thumbs_up.png
1624.12.201014:00 hLaci - Tirana1-1draw.png
1703.02.201118:04 hTirana - Skenderbeu0-0draw.png
1831.01.201118:00 hDinamo - Tirana1-2thumbs_up.png
1906.02.201114:00 hTirana - Besa0-0draw.png
2013.02.201114:03 hTeuta - Tirana0-0draw.png
2120.02.201114:00 hTirana - Shkumbini0-0draw.png
2226.02.201115:10 hVllaznia - Tirana0-0draw.png
2307.03.201115:00 hTirana - Teuta1-2thumbs_down.png
2412.03.201115:00 hKastrioti - Tirana2-0thumbs_down.png
2520.03.201114:00 hTirana - Shkumbini1-0thumbs_up.png
2601.04.201117:00 hDinamo - Tirana0-0draw.png
2711.04.201117:00 hTirana - Laci4-0thumbs_up.png
2815.04.201117:30 hTirana - Elbasani6-1thumbs_up.png
2920.04.201117:30 hVllaznia - Tirana1-0thumbs_down.png
3025.04.201117:30 hTirana - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
3130.04.201117:30 hFlamurtari - Tirana2-1thumbs_down.png
3204.05.201117:30 hTirana - Bylis0-2thumbs_down.png
3316.05.201117:00 hBesa - Tirana3-2thumbs_down.png