HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for KastriotiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
122.08.201020:00 hShkumbini - Kastrioti2-2draw.png
228.08.201018:00 hKastrioti - Vllaznia0-0draw.png
311.09.201017:30 hElbasani - Kastrioti1-1draw.png
420.09.201017:00 hKastrioti - Tirana0-0draw.png
525.09.201017:00 hBylis - Kastrioti1-0thumbs_down.png
601.10.201016:30 hFlamurtari - Kastrioti3-0thumbs_down.png
715.10.201015:30 hKastrioti - Laci3-1thumbs_up.png
824.10.201014:00 hSkenderbeu - Kastrioti5-1thumbs_down.png
901.11.201015:00 hKastrioti - Dinamo1-2thumbs_down.png
1006.11.201015:00 hBesa - Kastrioti0-0draw.png
1115.11.201014:00 hKastrioti - Teuta3-1thumbs_up.png
1222.11.201014:00 hKastrioti - Shkumbini2-0thumbs_up.png
1328.11.201014:00 hVllaznia - Kastrioti1-0thumbs_down.png
1411.12.201014:00 hKastrioti - Elbasani3-1thumbs_up.png
1517.12.201014:00 hTirana - Kastrioti4-0thumbs_down.png
1624.12.201014:08 hKastrioti - Bylis2-1thumbs_up.png
1721.01.201114:00 hKastrioti - Flamurtari1-2thumbs_down.png
1828.01.201114:00 hLaci - Kastrioti2-0thumbs_down.png
1906.02.201114:00 hKastrioti - Skenderbeu0-0draw.png
2012.02.201114:06 hDinamo - Kastrioti0-0draw.png
2119.02.201114:00 hKastrioti - Besa2-1thumbs_up.png
2227.02.201114:00 hTeuta - Kastrioti1-1draw.png
2306.03.201114:00 hLaci - Kastrioti3-1thumbs_down.png
2412.03.201115:00 hKastrioti - Tirana2-0thumbs_up.png
2520.03.201114:00 hVllaznia - Kastrioti1-1draw.png
2602.04.201117:00 hKastrioti - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
2709.04.201117:00 hFlamurtari - Kastrioti1-0thumbs_down.png
2816.04.201117:30 hKastrioti - Bylis2-1thumbs_up.png
2920.04.201117:30 hBesa - Kastrioti3-2thumbs_down.png
3025.04.201117:30 hKastrioti - Teuta3-1thumbs_up.png
3129.04.201117:30 hElbasani - Kastrioti1-2thumbs_up.png
3204.05.201117:30 hShkumbini - Kastrioti2-1thumbs_down.png
3316.05.201117:00 hKastrioti - Dinamo4-3thumbs_up.png