HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for SkenderbeuIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201018:30 hBesa - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
229.08.201018:00 hSkenderbeu - Teuta2-0thumbs_up.png
312.09.201016:40 hShkumbini - Skenderbeu3-1thumbs_down.png
419.09.201017:00 hSkenderbeu - Vllaznia2-0thumbs_up.png
526.09.201017:05 hElbasani - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
603.10.201015:30 hSkenderbeu - Tirana2-1thumbs_up.png
716.10.201015:30 hBylis - Skenderbeu1-1draw.png
824.10.201014:00 hSkenderbeu - Kastrioti5-1thumbs_up.png
930.10.201015:00 hLaci - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
1007.11.201014:00 hFlamurtari - Skenderbeu4-0thumbs_down.png
1113.11.201019:00 hSkenderbeu - Dinamo3-2thumbs_up.png
1220.11.201017:00 hSkenderbeu - Besa4-0thumbs_up.png
1329.11.201017:00 hTeuta - Skenderbeu2-0thumbs_down.png
1412.12.201014:00 hSkenderbeu - Shkumbini1-0thumbs_up.png
1519.12.201014:00 hVllaznia - Skenderbeu2-1thumbs_down.png
1623.12.201017:00 hSkenderbeu - Elbasani1-0thumbs_up.png
1703.02.201118:04 hTirana - Skenderbeu0-0draw.png
1829.01.201114:00 hSkenderbeu - Bylis2-0thumbs_up.png
1906.02.201114:00 hKastrioti - Skenderbeu0-0draw.png
2012.02.201117:02 hSkenderbeu - Laci2-1thumbs_up.png
2121.02.201119:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_up.png
2225.02.201114:00 hDinamo - Skenderbeu1-3thumbs_up.png
2307.03.201119:00 hSkenderbeu - Bylis3-1thumbs_up.png
2412.03.201115:00 hBesa - Skenderbeu0-0draw.png
2520.03.201118:30 hSkenderbeu - Teuta1-0thumbs_up.png
2602.04.201117:00 hKastrioti - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
2709.04.201120:00 hSkenderbeu - Shkumbini2-0thumbs_up.png
2815.04.201117:34 hDinamo - Skenderbeu2-3thumbs_up.png
2920.04.201117:30 hSkenderbeu - Laci2-0thumbs_up.png
3025.04.201117:30 hTirana - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
3130.04.201117:30 hSkenderbeu - Vllaznia3-0thumbs_up.png
3204.05.201117:30 hSkenderbeu - Elbasani1-0thumbs_up.png
3316.05.201117:00 hFlamurtari - Skenderbeu1-0thumbs_down.png