HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for BesaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201018:30 hBesa - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
228.08.201020:00 hDinamo - Besa2-1thumbs_down.png
311.09.201017:30 hBesa - Flamurtari0-0draw.png
419.09.201017:00 hBesa - Teuta0-0draw.png
527.09.201017:00 hShkumbini - Besa2-2draw.png
602.10.201016:30 hBesa - Vllaznia0-1thumbs_down.png
716.10.201015:30 hElbasani - Besa1-1draw.png
825.10.201015:30 hBesa - Tirana2-1thumbs_up.png
930.10.201014:20 hBylis - Besa3-1thumbs_down.png
1006.11.201015:00 hBesa - Kastrioti0-0draw.png
1112.11.201014:00 hLaci - Besa1-0thumbs_down.png
1220.11.201017:00 hSkenderbeu - Besa4-0thumbs_down.png
1330.11.201014:00 hBesa - Dinamo1-1draw.png
1413.12.201014:00 hFlamurtari - Besa1-0thumbs_down.png
1518.12.201014:05 hTeuta - Besa1-2thumbs_up.png
1624.12.201014:00 hBesa - Shkumbini2-1thumbs_up.png
1722.01.201114:06 hVllaznia - Besa2-1thumbs_down.png
1830.01.201114:00 hBesa - Elbasani2-0thumbs_up.png
1906.02.201114:00 hTirana - Besa0-0draw.png
2012.02.201114:05 hBesa - Bylis2-1thumbs_up.png
2119.02.201114:00 hKastrioti - Besa2-1thumbs_down.png
2225.02.201114:00 hBesa - Laci1-2thumbs_down.png
2306.03.201114:14 hVllaznia - Besa2-0thumbs_down.png
2412.03.201115:00 hBesa - Skenderbeu0-0draw.png
2520.03.201114:00 hFlamurtari - Besa3-0thumbs_down.png
2601.04.201117:00 hBesa - Bylis2-1thumbs_up.png
2710.04.201116:00 hElbasani - Besa0-1thumbs_up.png
2816.04.201115:00 hTeuta - Besa4-2thumbs_down.png
2920.04.201117:30 hBesa - Kastrioti3-2thumbs_up.png
3024.04.201117:30 hShkumbini - Besa2-2draw.png
3130.04.201117:30 hBesa - Dinamo1-0thumbs_up.png
3204.05.201117:30 hLaci - Besa3-2thumbs_down.png
3316.05.201117:00 hBesa - Tirana3-2thumbs_up.png