HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for DinamoIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
121.08.201018:30 hDinamo - Flamurtari0-1thumbs_down.png
228.08.201020:00 hDinamo - Besa2-1thumbs_up.png
313.09.201017:30 hTeuta - Dinamo1-2thumbs_up.png
418.09.201017:00 hDinamo - Shkumbini1-0thumbs_up.png
525.09.201018:30 hVllaznia - Dinamo0-4thumbs_up.png
601.10.201016:30 hDinamo - Elbasani2-1thumbs_up.png
718.10.201019:00 hDinamo - Tirana1-1draw.png
824.10.201015:30 hDinamo - Bylis2-1thumbs_up.png
901.11.201015:00 hKastrioti - Dinamo1-2thumbs_up.png
1006.11.201014:00 hDinamo - Laci3-3draw.png
1113.11.201019:00 hSkenderbeu - Dinamo3-2thumbs_down.png
1221.11.201014:00 hFlamurtari - Dinamo3-1thumbs_down.png
1330.11.201014:00 hBesa - Dinamo1-1draw.png
1412.12.201014:00 hDinamo - Teuta1-2thumbs_down.png
1520.12.201014:00 hShkumbini - Dinamo1-0thumbs_down.png
1623.12.201014:00 hDinamo - Vllaznia0-0draw.png
1726.01.201114:00 hElbasani - Dinamo1-3thumbs_up.png
1831.01.201118:00 hDinamo - Tirana1-2thumbs_down.png
1905.02.201114:08 hBylis - Dinamo3-1thumbs_down.png
2012.02.201114:06 hDinamo - Kastrioti0-0draw.png
2119.02.201114:00 hLaci - Dinamo0-0draw.png
2225.02.201114:00 hDinamo - Skenderbeu1-3thumbs_down.png
2306.03.201115:15 hDinamo - Shkumbini4-1thumbs_up.png
2412.03.201115:00 hDinamo - Elbasani3-1thumbs_up.png
2520.03.201114:00 hLaci - Dinamo1-0thumbs_down.png
2601.04.201117:00 hDinamo - Tirana0-0draw.png
2711.04.201117:00 hVllaznia - Dinamo3-1thumbs_down.png
2815.04.201117:34 hDinamo - Skenderbeu2-3thumbs_down.png
2920.04.201117:30 hFlamurtari - Dinamo6-2thumbs_down.png
3024.04.201117:30 hDinamo - Bylis1-1draw.png
3130.04.201117:30 hBesa - Dinamo1-0thumbs_down.png
3204.05.201117:30 hDinamo - Teuta0-0draw.png
3316.05.201117:00 hKastrioti - Dinamo4-3thumbs_down.png