HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E premte, 19. Nentor 2010 - 14:00 h

BylisVllaznia
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 19 Nentor 2010
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Artan TAULLAI, Eduard MIHO, Fatmir ELEZI, Shkelqim GUCE
 
Spektatore: 780
Weather:dry
Fieldcondition:normal