HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga ekipet e moshave ne Shqiperi
Miqësore U-17/ Shqipëri – Kosovë 2:0
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 28 Shkurt 2013 14:38    pdfShtypEmail
u-17_shqiperi_kosova_1_1Përfaqësuesja e Kosovës U-17 ka zhvilluar miqësoren e parë ndërkombëtare prej se FIFA mori vendim për lejimin e miqësoreve me grupmoshat e reja.

Skuadra e drejtuar nga Besnik Kollari, të...
Lexo ma...
 
Miqesore U-17/ Shqiperi-Slloveni 1-2
nga AlbaniaSoccer    E premte, 22 Shkurt 2013 06:53    pdfShtypEmail
u-17_shqiperi_kosova_1_1Ndeshjen e dyte miqesore ekipi yne Kombetar e ka zhvilluar perseri kunder Sllovenise ne stadiumin  e qytetit te Krujes. Ashtu si ne takimin e para dy diteve ne Kavaje perseri futbollistet e rinj...
Lexo ma...
 
U-17/ Xhemo mbledh ekipin per tre takime miqesore
nga AlbaniaSoccer    E diel, 17 Shkurt 2013 08:03    pdfShtypEmail
MustedanagicTrajneri i Kombetares se Shqiperise per moshen Under 17 Xhemal Mustedanagic ka grumbulluar lojtaret e tij me te mire per  te zhvilluar tre ndeshje miqesore.

Sipari do te jete me moshataret nga...
Lexo ma...
 
Romë/ Turneu miqësor U-19 ,Shqipëri-Greqi 2-0
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 19 Janar 2013 10:29    pdfShtypEmail
u-19_shqiperiNë ndeshjen e tretë dhe të fundit ne turneun miqësor Romë skuadra përfaqësuese e Shqipërisë ka fituar me Greqinë me rezultatin e pastër 2-0.

Në pjesën e parë kuqezinjtë e rinj...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL