HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Futsal/ Hidhet shorti EURO-Eliminator 2013
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 08 Dhjetor 2012 08:48   pdfShtypEmail

engjell_caushi_futsal_21Ne Zvicer shorti Euro-Eliminatore 2013 per ekipet Kombetare te futsal e ka vendosur Shqiperine ne Grupin F. Tre kundershtaret e tjere me te cilet do te ndeshet skuadra jone perfaqesuese drejt nje kualifikimi te mundshem jane Norvegjia, Zvicra dhe Danimarka. Vendi se ku do te zhvillohen ndeshjet ende nuk eshte percaktuar sepse marreveshja midis kater skuadrave eshte lene per nje date tjeter.


busy
komente