HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga ekipet e moshave ne Shqiperi
Strakosha provon shqiptaret e "huaj" U19
nga AlbaniaSoccer    E premte, 21 Dhjetor 2012 08:45    pdfShtypEmail
Foto_StrakoshaTrajneri i ekipit Kombetar te Shqiperise  Under 19,  Foto Strakosha ka perfunduar ne Tirane seleksionimin dy ditor te lojtareve shqiptare te cilet luajne jashte vendit. Lojtaret e rinj te...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Xhemal Mustedanagiç seleksionon futbollistet e lindur ne vitin 1997
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 15 Dhjetor 2012 08:52    pdfShtypEmail
MustedanagicTrajneri i Kombetares se Shqiperise U-17, Xhemal Mustedanagic  ne Qendren Futbollistike Kamez  ka seleksionuar futbollistet e lindur ne vitin 1997.  Ky ishte seleksioni i fundit per ta sepse te...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Perfundon seleksionimi ne Prishtine
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 08 Dhjetor 2012 09:02    pdfShtypEmail
MustedanagicDrejtoria teknike e Ekipeve Kombetare prane Federates Shqiptare te Futbollit ka zhvilluar per disa dite rresht seleksionimin e futbollisteve te rinj te datelindjes deri 1997 ne Kosove. Gjithcka...
Lexo ma...
 
Futsal/ Hidhet shorti EURO-Eliminator 2013
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 08 Dhjetor 2012 08:48    pdfShtypEmail
engjell_caushi_futsal_21Ne Zvicer shorti Euro-Eliminatore 2013 per ekipet Kombetare te futsal e ka vendosur Shqiperine ne Grupin F. Tre kundershtaret e tjere me te cilet do te ndeshet skuadra jone perfaqesuese drejt nje...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL