HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga ekipet e moshave ne Shqiperi
Under-17/ Shqiperia mbyll Eliminatoret ne Hungari
nga AlbaniaSoccer    E premte, 26 Tetor 2012 09:43    pdfShtypEmail
u-17_shqiperi_kosova_1_1Skuadra perfaqesuese e Shqiperise Under 17 ka mbyllur "aventuren" e vet ne kuader te Eliminatoreve te Kampionatit Europian te moshes.

Xhemo: nuk patem fat per te kaluar perseri ne Elite Raund si...
Lexo ma...
 
U-19/ Dështojnë djemtë e Strakoshës
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 17 Tetor 2012 18:11    pdfShtypEmail
u-19_shqiperiaKombëtarja 19-vjeçare e futbollit dështoi pikërisht ne takimin e fundit ndaj Bjellorusisë për te vazhduar me tej ne Elite Round. Pas fitores fantastike ndaj Belgjikës, skuadrës se drejtuar...
Lexo ma...
 
EURO U-19/ Belgjike-Shqiperi 1-3
nga AlbaniaSoccer    E diel, 14 Tetor 2012 21:31    pdfShtypEmail
u-19_shqiperiaFutbollistet e ekipit tone Kombetar Under 19 kane fituar sonte ndeshjen e dyte perballe moshatareve nga Belgjika me rezultatin bindes 3-1. Menjehere pas takimit portjeri Th.Strakosha theksoi...
Lexo ma...
 
U-19/ Foto Strakosha shpall listen per ndeshjet eleminatore te Europianit
nga AlbaniaSoccer    E premte, 28 Shtator 2012 16:46    pdfShtypEmail
u-19_shqiperiTrajneri i ekipit kombetar Shqipetar U-19, Foto Strakosha ka shpallur listen per ndeshjet Eliminatore per Under 19. Ne grupin tone marrin pjese Shqiperia, Italia, Belgjika dhe Bjellorusia. Ndeshjet...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL