HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga ekipet e moshave ne Shqiperi
Miqesore U-16/ Shqiperi – San Marino 2-0
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 17 Qershor 2013 22:39    pdfShtypEmail
u-15 shqiperiKa nisur në Durrës, turneu për zhvillimin e moshave për U-16.

Ky aktivitet, organizohet nga UEFA në bashkëpunim me Federatën Shqiptare të Futbollit. Në të, marrin pjesë skuadrat e...
Lexo ma...
 
U-19/ Olimpiku kampion i Kategorise se Pare
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 06 Maj 2013 15:37    pdfShtypEmail
kupa_kosovesSkuadra e Olipmikut eshte shpallur Kampion Kombetar per kategorine e Pare. Kjo skuader nen drejtimin e trajnerit te talentuar Arben Milori ka treguar nje vazhdueshmeri shume te mire duke mundur...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Pescara gati te marre 16-vjecarin Elham Kastrati
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 02 Maj 2013 04:57    pdfShtypEmail
ball_goalPortieri 16 vjecar Elham Kastrati do te marre rrugen drejt Italise. Skuadra e Pescares i ka kerkuar te provohet per disa dite dhe me pas do te kete mundesi te firmose nje kontrate per te provuar...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ 17 vjeçari nga Shkodra, drejt Parmes!
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 02 Maj 2013 04:54    pdfShtypEmail
vllaznia_logoNje talent shkodran 17 vjec eshte drejt transferimit tek skuadra italiane e Parmes. Behet fjale Erald Cinarin, futbollist qe luan si mesfushor tek skuadra e Vllaznise se 17 vjecareve. Cinari ka...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL