HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-17/ Xhemo mbledh ekipin per tre takime miqesore
nga AlbaniaSoccer   E diel, 17 Shkurt 2013 08:03   pdfShtypEmail

MustedanagicTrajneri i Kombetares se Shqiperise per moshen Under 17 Xhemal Mustedanagic ka grumbulluar lojtaret e tij me te mire per  te zhvilluar tre ndeshje miqesore.

Sipari do te jete me moshataret nga Sllovenia  me date 19 shkurt 2013 ne stadiumin e qytetit te Kavajes. Me po te njejtin kundershtar kuqezinjte e rinj do te luajne me date 21 shkurt 2013 ne stadiumin e qytetit te Krujes, ndersa me 24 shkurt 2013 kjo performance e takimeve miqesore do te mbyllet ne Kukes ne nje perballje Shqiperi-Kosove.

Skuadra e drejtuar nga Xhemo eshte grumbulluar ne Resort Tropikal ne Durres. Ajo po  zhvillon  nje stervitje te kualifikuar dhe programimi i ketyre tre ndeshjeve miqesore eshte bere ne funksion te ativitetit kualifikues per te cilin  po pergatiten me se miri lojtaret Under 17 vjec.


busy
komente