HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Pescara gati te marre 16-vjecarin Elham Kastrati
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 02 Maj 2013 04:57   pdfShtypEmail
ball_goalPortieri 16 vjecar Elham Kastrati do te marre rrugen drejt Italise. Skuadra e Pescares i ka kerkuar te provohet per disa dite dhe me pas do te kete mundesi te firmose nje kontrate per te provuar nje eksperience te re Serine B aty ku Pescara do te luaj sezonin e ardhshem. Behet fjale per nje djalosh te talentuar qe luan per skuadren e Teutes dhe eshte pjese e Shqiperise se 17 vjecareve qe drejtohet nga Xhemal Mustedanagic. Kastrati eshte dalluar me 19 vjecaret e Teutes dhe tani eshte gati per nje aventure te re jashte Shqiperise.

busy
komente