HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga ekipet e moshave ne Shqiperi
Miqesore/ Shqiperi (U-17)-Belgjike (U-17) 1-1
nga AlbaniaSoccer    E martë, 07 Gusht 2012 15:15    pdfShtypEmail
u-17_shqiperi_kosova_1_1Ne ndeshjen e pare miqesore  luajtur ne Rumani ekipi Kombetar Under 17 i Shqiperise ka barazuar 1-1 me homologet nga Belgjika.

Skuadra kuqezi e drejtuar nga trajneri Mustedanagic ka shenuar qe ne...
Lexo ma...
 
U-17/ Lista e lojtareve te grumbulluar, Mustedanagic injoron kampionet e Vllaznis !
nga AlbaniaSoccer    E diel, 05 Gusht 2012 16:24    pdfShtypEmail
MustedanagicNe listen e shpallur nga trajneri i kombetares Xhemal Mustedanagic bie ne sy qe asnje nga 18-lojtaret e grumbulluar nuk eshte nga ekipi kampion i Vllaznise. Shkodranet e vegjel kane fituar titullin...
Lexo ma...
 
U-17/ Futbollistet e rinj, turne miqesor ne Rumani
nga AlbaniaSoccer    E diel, 05 Gusht 2012 09:33    pdfShtypEmail
u-17_shqiperi_kosova_1_1Futbollistet e rinj te Kombetares Under 17 nisen per ne Rumani per te zhvilluar nje turne miqesor ne kuader te pergatitjeve per Eliminatoret e  Kampionatit Europian i cili do ti zhvilloje ndeshjet...
Lexo ma...
 
Turneu “Vllaznimi” vlereson fituesit
nga AlbaniaSoccer    E premte, 29 Qershor 2012 15:10    pdfShtypEmail
ball_goalNe daten 27-06-2012 ne aneksin e stadiumit "Niko Dovana" ne Durres u be ceremonia e shperndarjes se trofeve te turneut "Vllaznimi", kupa "Pavaresia" per moshat U-10 dhe U-12. Ne kete turne u...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL