HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kupa/ U zhvillua ne Durres kupa per U-12
nga AlbaniaSoccer   E premte, 11 Maj 2012 21:42   pdfShtypEmail

kupa_shqiperisPerfundoi finalja e kupes se FSHF per moshen U-12 ne Durres. Ne kete aktivitet moren pjese 10 ekipe, qe u ndane ne 2 grupe. Ne finale u perballen ''Teuta A'-'Durresi 04'. Ndeshja e rregullt u mbyll 1-1 dhe ne fund u gjuajten nga 5 penallti , ku shoqata 'Durresi 04' doli e fituar me rezultatin e perfundimtar 5-4. E vecanta e ketij takimi ishte qe ndeshja u zhvillua me drita ne aneksin e stadiumit 'Niko Dovana' dhe kishte shume te pranishem.


busy
komente