HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga ekipet e moshave ne Shqiperi
EURO 2015/ Shqiperi U17 – Rumani U17 0-1
nga AlbaniaSoccer    E premte, 18 Tetor 2013 22:32    pdfShtypEmail
u 17Shqiperia e 17-vjecareve e ka nisur me humbje fazen eleminatore te Euro 2015. Ndeshja e pare e luajtur ne Korce ka perfunduar me rezultatin 0-1 per skuadren e Rumanise. Djelmoshat e Xhemal...
Lexo ma...
 
Miqesore/ Shqiperi U19 – Mali i Zi U19 5-1
nga AlbaniaSoccer    E martë, 15 Tetor 2013 22:49    pdfShtypEmail
kombetarja u 19Djelmoshat e Foto Strakoshes kane zhvilluar nje ndeshje miqesore testuese te marten ne Tirane ne stadiumin Selman Stermasi. Perfaqesuesja e Shqiperise se 19-vjecareve ka mundur moshataret nga Mali...
Lexo ma...
 
Itali/ Capri merr Qaqin, Memushajn - Cani shenon ne miqesore!
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 29 Korrik 2013 04:55    pdfShtypEmail
edgar caniEdgar Cani ka shenuar golin e pare te takimit dhe golin e pare te tij me fanellen e Capri qe ka fituar 2-0 miqesoren me Komon ne diten kur skuadra firmosi me Ledjan Memushaj dhe me Harrallmb...
Lexo ma...
 
U-16/ Mbyllet dita e dyte e turnet nderkombetar ne Shqiperi
nga AlbaniaSoccer    E martë, 18 Qershor 2013 23:38    pdfShtypEmail
u-15 shqiperiNe diten e dyte te Turneut te Zvillimit U-16, te organizuar nga UEFA, u zhvilluan dy ndeshje. Ne te paren zhvilluar ne Kompleksin “Tropikal”, ne Durres, Luksemburgu mundi thelle...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL